Search form

Марко 4:28

28Зашто земјата сама од себе донесува плод, најнапред трева, па клас, а потоа и полно зрно во класот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index