Search form

Марко 4:29

29А кога ќе узрее плодот, одеднаш испраќа срп, зашто настанала жетва.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index