Search form

Марко 4:30

30И велеше: – Со што да го споредиме царството Божјо; или со каква парабола да го прикажеме?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index