Search form

Марко 4:31

31Тоа е како синапово зрно, кое, кога се сее в земја, е помало од сите семиња земни;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index