Search form

Марко 4:34

34И без параболи не им говореше, а на учениците Свои насамо сѐ им објаснуваше.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index