Search form

Марко 4:36

36И кога го отпуштија народот, Го зедоа со себе, како што беше во коработ, а имаше и други кораби со Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index