Search form

Марко 4:37

37И се подигна голема бура, и брановите се префрлуваа во коработ, така што тој веќе пропаѓаше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index