Search form

Марко 4:7

7Некои паднаа во трње, и израснаа трњето, и ги задушија, и не дадоа плод.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index