Search form

Марко 4:9

9И им велеше: – Кој има уши да слуша, нека чуе!

Крај на петокот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index