Search form

Марко 5:1

ГЛАВА 5

(Зачало 19)

1И преминаа оданде морето, во земјата гадаринска.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index