Search form

Марко 5:12

12И сите бесови Го молеа и велеа: – Испрати нѐ во свињине, да влеземе во нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index