Search form

Марко 5:16

16А оние, кои беа виделе, раскажуваа што се случи со бесниот и со свињите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index