Search form

Марко 5:18

18А кога влезе во коработ, оној, што беше порано бесен, Го помоли да биде со Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index