Search form

Марко 5:2

2И кога излезе Он од коработ, одеднаш Го сретна еден човек од гробовите со нечист дух.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index