Search form

Марко 5:20

20Си отиде, и почна да раскажува по Десетградието што му направи Исус. И сите се чудеа.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index