Search form

Марко 5:21

(Зачало 20)

21И кога повторно премина Исус со коработ на другата страна, при Него се собра многу народ. И беше покрај морето.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index