Search form

Марко 5:22

22И ете, дојде еден од началниците на синагогата, по име Јаир, па штом Го виде, падна пред нозете Негови

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index