Search form

Марко 5:24

24И појде со него.

(Зачало 21)

Азад Него врвеше многу народ, и Го притискаа. Изостави на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index