Search form

Марко 5:27

27штом чу за Исуса, се приближи одзади меѓу народот и се допре до облеката Негова;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index