Search form

Марко 5:29

29И веднаш престана крвотечението, и таа осети во телото свое дека е излечена од болеста.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index