Search form

Марко 5:37

37И никому не му дозволи да оди по Него, освен на Петра, на Јакова и на Јована, братот на Јакова.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index