Search form

Марко 5:38

38Дојде во куќата на началникот на синагогата и виде смут, плачење и силно врискање.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index