Search form

Марко 5:39

39И кога влезе, им рече: – Што сте се развикале и расплакале? Девојчето не е умрено, туку спие.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index