Search form

Марко 5:42

42И девојчето веднаш стана и почна да оди, бидејќи имаше дванаесет години. И сите се зачудија многу.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index