Search form

Марко 5:43

43А Он строго им заповеда, никој да не разбере за тоа, и рече: – Дајте ѝ да јаде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index