Search form

Марко 5:5

5и секогаш, ноќе и дење, беше по гробиштата и ридиштата, викаше и се удираше со камења.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index