Search form

Марко 5:9

9И го праша: – Како те викаат? А тој одговори и рече: – Легион ми е името, оти сме многу.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index