Search form

Марко 6:1

ГЛАВА 6

(Зачало 22)

1Па излезе оттаму и дојде во татковината Своја; а по Него одеа и учениците Негови.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index