Search form

Марко 6:10

10И им рече: – Ако влезете негде во куќа, останете во неа, додека не си отидете оттаму.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index