Search form

Марко 6:13

13и изгонуваа многу бесови, и помазуваа со елеј мнозина болни, и лекуваа.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index