Search form

Марко 6:18

18Бидејќи Јован му велеше на Ирода: – Не ти е дозволено да ја имаш жената на твојот брат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index