Search form

Марко 6:23

23И ѝ се заколна: – Што и да побараш од мене, ќе ти дадам, дури и половината од моето царство.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index