Search form

Марко 6:29

29Учениците, пак, негови, кога разбраа, дојдоа, го зедоа телото негово и го погребаа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index