Search form

Марко 6:30

(Зачало 25)

30И се собраа апостолите при Исуса, па Го известија за сѐ, – и што направиле, и на што поучувале.

Крај на Отсекување

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index