Search form

Марко 6:36

36распушти ги, за да отидат по околните села и колиби и да си купат леб, оти немаат што да јадат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index