Search form

Марко 6:4

4А Исус им рече: – Нема пророк без чест, освен во земјата своја, меѓу роднините и во својот дом.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index