Search form

Марко 6:49

49А тие, штом Го видоа како оди по морето, помислија дека тоа е привидение, па извикаа;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index