Search form

Марко 6:5

5И не можеше таму да изврши никакво чудо; освен што малку болни излечи, полагајќи ги рацете врз нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index