Search form

Марко 6:51

51И влезе при нив во коработ и ветрот стивна. А тие многу се уплашија и се чудеа во себе;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index