Search form

Марко 6:53

53И кога преминаа, дојдоа во земјата генисаретска и се запреа таму.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index