Search form

Марко 6:7

(Зачало 23)

7И ги повика дванаесетте, и почна да ги испраќа по двајца, и им даде власт над нечистите духови.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index