Search form

Марко 7:1

ГЛАВА 7

1Се собраа при Него фарисеите и некои од книжниците, што беа дошле од Ерусалим.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index