Search form

Марко 7:13

13престапувајќи го словото Божјо со вашето предание, што сте го предале вие; и многу такви слични работи правите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index