Search form

Марко 7:14

(Зачало 29)

14И кога го повика сиот на род, им рече: – Слушајте Ме сите и разберете:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index