Search form

Марко 7:17

17И кога се оддалечи од народот и влезе во една куќа, учениците Негови Го прашаа за параболата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index