Search form

Марко 7:28

28А таа одговори и Му рече: – Да, Господи, ама и кучињата јадат под трпезата, од трошките на децата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index