Search form

Марко 7:29

29И ѝ рече: – За тој збор, оди си! Бесот излезе од ќерка ти.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index