Search form

Марко 7:30

30И кога се врати дома, ја најде ќерка си како лежи на постела, а бесот беше излегол.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index