Search form

Марко 7:34

34па штом погледна кон небото, воздивна и му рече: – Ефата! – што значи: отвори се!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index