Search form

Марко 7:35

35И веднаш му се отвори слухот, и се разврзаа врските на неговиот јазик и говореше чисто.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index